Z użyciem aparatury

  • Mikrodermabrazja diamentowa 

Czas wykonania zabiegu podstawowego ok.15 min. oraz przygotowanie i zakończenie zabiegu.

Jest to metoda mechanicznego ścierania naskórka za pomocą głowic diamentowych. Jest to zabieg bezpieczny, efekty widoczne natychmiastowo.

Można go wykonywać na każdym rodzaju skóry; na twarzy, dekoldzie, plecach, dłoniach.

Wskazania do zabiegu:

trądzik pospolity, blizny potrądzikowe, rozszerzone ujścia gruczołów łojowych, przebarwienia, suchość skóry, szorstki, zrogowaciały naskórek, rozstępy, zmarszczki, wiotkość skóry.  

Przeciwskazania do zabiegu:

Zakażenia wirusowe, bakteryjne, grzybicze, trądzik krostkowy, trądzik ropowiczy, trądzik różowaty, uszkodzenia ciągłości skóry, nowotwory skóry i znamiona, terapia przeciw trądzikowa Roaccutanem, skłonność do bliznowców, zabiegi chirurgiczne w obrębie twarzy.

Na ok. 5 dni przed zabiegiem należy unikać chemicznych kremów do depilacji, elektrolizy, woskowania, szorstkich gąbek, szczoteczek do twarzy, żeli i kremów peelingujących, opalania skóry.

Pielęgnacja po zabiegu:

Unikanie opalania w ciągu 7 dni po zabiegu, kąpieli w chlorowanej wodzie do 48 godz. po zabiegu, picie 8-12 szklanek wody mineralnej dziennie i nawilżanie skóry, na dzień filtry z faktorem co namniej 25, do 7 dni nie wykonywać depilacji i innych zabiegów złuszczających.

 

Częstotliwość wykonywania zabiegów.

- co 2-3 tygodni w leczeniu trądziku i zmian potrądzikowych, cykl obejmuje 5-6 zabiegów,

- co 3-4 tygodnie w zabiegach odmładzających, cykl ok. 5 zabiegów, poleca się wykonanie

2 sesji w ciągu roku.

- regularnie co 3 tygodnie jako oczyszczenie i odświeżenie skóry.

Efekty

Poprawa kolorytu i struktury skóry, zwiększenie elastyczności, zmniejszenie rozszerzonych porów, usunięcie zaskórników, spłycenie powierzchownych zmarszczek, redukcja przebarwień, zmniejszenie łojotoku.

 


  • Mezoterapia bezigłowa 

Czas kompleksowego zabiegu na twarz ok. 1godz.

Jest to nieinwazyjny system m.in. do odmładzania, nawilżania skóry, rozjaśniania plam , dzięki wykorzystaniu specjalnej fali elektromagnetycznej. W zależności od użytego dodatkowo do zabiegu preparatu odżywczego, możemy osiągnąć różne efekty. Stanowi alternatywę dla mezoterapii igłowej. Jest zabiegiem przyjemnym, towarzyszy mu lekkie mrowienie. Można ja wykonać również w okolicach oczu.

Dzięki regulacji parametrów, dostosowuje się terapię do progu odczuwania klientki.

Przeciwskazania

- ciąża,

-metalowe elementy w ciele,

- choroby serca,

- rozrusznik serca,

-choroby żył,

- epilepsja,

-nadwrażliwość skóry, stany zapalne.

Efekty

Wyraźne efekty lifitingujące, redukcja zmarszczek i brózd, nawilżenie, poprawa kolorytu i struktury skóry. Można łączyć ją z innymi zabiegami.


 

  • Peeling kawitacyjny 

Zabieg wykorzystujący ultradźwięki w usuwaniu martwego naskórka, płytkich zaskórników, usuwa substancje toksyczne, rozjaśnia przebarwienia, przyspiesza przenikanie kosmetyków w głąb skóry, stymuluje komórki do odnowy, ujędrnia skórę i poprawia cyrkulację krwi.

Przeznaczony jest do skóry bardzo wrażliwej, delikatnej, skłonnej do podrażnień, naczynkowej, a także jako zabieg oczyszczajacy do skóry łojotokowej i tłustej.Można go przeprowadzić na twarzy, dłoniach, plecach, nawet co 2 tygodnie, o każdej porze roku.

Przeciwskazania

- nowotwory,

- ciąża,

- niewydolność krążenia,

-stany gorączkowe,

-nadczynność i niedoczynność tarczycy,

- choroby serca,

- rozrusznik serca, implanty w polu zabiegu,

-choroby żył,

- epilepsja,

-nadwrażliwość skóry, stany zapalne.

Wskazania

Skóra sucha, z rozszerzonymi naczynkami, niedotleniona, zwiotczała, zmęczona i szara.

Po zabiegu nie opalać się, nie korzystać z basenu, sauny, siłowni nawet do 7 dni, ponieważ usuwa się warstwę rogową skóry.