Przedłużanie rzęs

Motto firmy Biar Beauty Group:

,,Jakość jest najważniejsza -rzęsy dla wymagających klientek"

Wykonuję zabieg przedłużania i dogęszczania rzęs dwoma metodami, brytyjskiej marki, której głównym dystrybutorem w Polsce jest Biar Beauty Group, gdzie przeszłam szkolenie, zdałam praktyczne egzaminy i uzyskałam certyfikaty.

Tu pojawia się pytanie: po co takie rzęsy? Ten zabieg wyklucza konieczność tuszowania rzęs. Ułatwia szybkie wykonanie makijażu. Usługa przeznaczona jest dla pań, które nie mają czasu na codzienne tuszowanie rzęs, a nie chcą rezygnować z tego atrybutu kobiecości. W obu tych metodach długość, grubość, podkręcenie rzęs dobierane jest indywidualnie, zgodnie z życzeniem i naturalnymi predyspozycjami klientki. Produkty Nouveau Lashes są produktami europejskimi i spełniają restrykcyjne normy.

Posiadają certyfikat ISO oraz oceny bezpieczeństwa COSHH Raport.

Rekomendują je liczące się firmy m.in. The British Association of Beauty Terapy & Cosmetology (reklamy w Elle, Uroda, InStyle, Beauty Forum), uzyskały min. nagrodę Cosmopolitan w dziedzinie kosmetyka i kosmetologia (można zobaczyć na stronie www.biarbeauty.com).

 

Metoda 1:1

Wyróżnia się na rynku usług kosmetycznych wyjątkowym bezpieczeństwem aplikacji i wysoką jakością produktów użytych do jej wykonania. Rzęsy Nouveau Lashes cechuje lekkość i trwałość, naturalny wygląd, nie ulegają odkształceniom. Doklejane są na całej długości rzęsy naturalnej, są elastyczne i wodoodporne.

Zgodnie z naturalnych cyklem wymiany, rzęsa żyje ok. 90 dni. W związku z tym procesem, zalecane jest wykonanie uzupełniania co ok.3-4 tygodnie, aby zachować pełny efekt.

Szacowany czas zabiegu od 2 do 3 godzin w zależności od ilości rzęs naturalnych, w pozycji leżącej.

 

przed aplikacją

 

po aplikacji 1:1

1   2
     
3   4

(Zdjęcia własne - bez opracowania w  pfotoshopie)

 

Metoda Let's go (Blink)

Produkt tej samej  brytyjskiej firmy różni się od poprzedniej sposobem wykonania aplikacji, nakłada się je szybciej (ok.1 godz.). Można je nosić do ok. trzech tygodni, a potem muszę je zdjąć ( czas ok.20 min.) Rzęsy są nieco grubsze, dają więc bardziej spektakularny efekt.Metoda Let's go używana jest dla uzyskania szybkiego efektu, np. na planach filmowych. Nie ma potrzeby  tuszowania rzęs, a stają się czarne i gęste. (np. Małgorzata Socha, Ola Nieśpielak, Justyna Steczkowska).

 

przed aplikacją Let's Go

 

po aplikacji Let's Go

1   2

(Zdjęcia własne - bez opracowania w  pfotoshopie)